Domácí kynologie

Úvod

V České republice, a ne jinak je tomu v dalších zemích světa, vlastní psa zhruba 50% obyvatel. Tedy mluvíme zde o poměrně vysokých číslech. Jen několik procent z majitelů psů se zabývá sportovním, profesním, či služebním výcvikem. Ti ostatní mají psa jako přítele a bytost, která dokáže být věrná, budit nadšení, vytvářet útulnější domov a mnoho dalšího. Nicméně i oni potřebují pomoc se vstřebáváním určitých návodů, návyků a postupů, aby jim jejich čtyřnohý kamarád do určité míry „fungoval“.

Je samozřejmě možné si vše nastudovat doma a nějak takzvaně „pořešit“ domácím způsobem. Podstatně jednodušší, účinnější a kratší cesta však je zeptat se někoho zkušeného nebo přímo absolvovat základní výcvikový kurz. Účinnost tohoto jsme si mnohokrát ověřili z vyjádření účastníků kurzů, které pořádáme v areálu iCyA v Dolanech u Kralup. S potěším můžeme konstatovat, že mnoho z absolventů základních kurzů s námi dále zůstavá.

Napsali o nás


Milí přátelé! (smím-li vám tak říkat.)

budu ještě nejmíň 14 dní žít z dnešní první návštěvy cvičáku v Dolanech.Myslela jsem,že takhle už se nikde necvičí…profesionalita,pohoda a hlavně´dobrá(fakt upřímná)rada ne obecně,ale šitá každému na míru!!To si moc cením,ještě jednou děkuju za milé přijetí za sebe i za Liamka.
Těším se na příště
ZDAR všem pejskařum,figurantům zvlášť!

– Olina Č.

Galerie